צרו קשר

  ּ

  תעודת מציל

  בשלבים שונים של החיים, אנשים יבקשו לפתח לעצמם אפיקי תעסוקה נוספים שיכולים להתאים לצרכים מיוחדים בחיים. יש מי שיבחר לצאת ללימודים בתחום ההייטק, ויש מי שיחבר להגשים חלום ילדות ישן ולצאת לתהליך לימודי תעודת מציל, כדי להנות מהחיים ועדיין להצליח לייצר קריירה. החיים כמציל, בניגוד גמור לסטיגמה המוכרת לכולנו, הם חיים של עבודה אחראית מאוד שדורשת רמות גבוהות של ריכוז ונכונות להיות שעות ארוכות בסיטואציה שבה אתם אחראיים על חיים של אנשים רבים. את כל הכלים ליצירת קריירה מוצלחת בתחום, אתם יכולים לקבל בתהליך הכשרה המבוסס על שנות הניסיון המקצועי שלנו, אנשי חברת אומן המים, שמציעים לכם קורס תעודת מציל.

  תעודת מציל משרד העבודה

  ברמה העקרונית, הלימודים של תעודת מציל יכולים לפתוח לכם כמה וכמה דלתות לאורך הדרך, כתלות באפיקים שאליהם אתם רוצים להתפתח. כמובן שאפשר לבחור באפיק הברור של הצלה בחופי הארץ או בבריכות. אבל, לעיתים רבות יש דרישה למצילים עם תעודת הסמכה לשירותי הצלה גם במקומות קצת פחות צפויים. החל ממכוני הכושר השונים וכלה בקייטנות ופעילויות עם ילדים. כמו גם ליווי של טיולי בית ספר וקבוצות ברחבי הארץ. ככל שאתם רוצים להציע לאנשים אחרים עזרה, ניתן ליישם את הידע שלמדתם במהלך הקורס. מה שאומר שמדובר על תעודה שימושית מאוד, שיכולה ללוות אתכם כמעט בכל רגע חשוב בחיים שלכם ולהצליח בסופו של יום לתת תגובה מהירה לאירועים שמתפתחים במהירות עצומה. 

  תעודת מציל ים

  לא משנה מה היא הסיבה שבגללה אתם מרגישים צורך לפנות ללימודי תעודת מציל, ברור שמדובר על תהליך לימוד מורכב וחשוב מאוד. ועל כן מומלץ לעשות את כל המאמצים על מנת למצוא את אנשי המקצוע שמחד יעניקו לכם את כל ההכשרה, ומאידך יאפשרו לשאול שאלות ולבנות את העבודה העצמאית שלכם בהצלת אנשים. וזו היא בדיוק המשימה שלנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת אומן המים. אנו נוכל לעזור לכם להבין איך לנצל את הידע שלכם ואיך לשמור על חיים של אנשים אחרים.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ

   תפריט נגישות